O nas
  • "SCIENTIA" w języku łacińskim znaczy tyle co: wiedza, nauka. Centrum Usług Edukacyjnych "SCIENTIA" to spółka powołana do świadczenia usług edukacyjnych w możliwie najszerszym zakresie.

  •  Pozostając w zgodzie z tą zasadą koncentrujemy się na zajęciach prowadzonych z uczniami trzecich i drugich klas ponadgimnazjalnych, a więc z tymi którzy, w najbliższym czasie będą zdawać maturę i ubiegać się o upragniony indeks wybranej uczelni.

  • Zatrudniamy najlepszych nauczycieli pracujących w liceach. Ich wiedza, wyjątkowa umiejętność jej przekazywania poparta wieloletnim doświadczeniem, kwalifikacje egzaminatorów maturalnych oraz systematycznie prowadzone zajęcia przez osiem miesięcy w małych dziesięcioosobowych grupach - przynoszą znakomite efekty w postaci indeksów renomowanych uczelni.

  • Istniejemy od 2001 roku! Wyniki osiągane przez naszych uczniów oraz ich opinie najlepiej świadczą o nas! Serdecznie zapraszamy!

  • Jeśli, zdając maturę, nie uzyskałeś wymaganej ilości punktów, aby dostać się na wymarzony kierunek i uczelnię - przyjdź do nas! Wielu Twoich kolegów zaufało nam i po roku wymuszonego studiowania na kierunku "zastępczym", zdało ponownie egzamin z wybranego przedmiotu ze znacznie lepszym wynikiem i dziś studiują tam - gdzie chcieli!

Przyjdź lub zadzwoń !

ul. Marszałkowska 9 (I piętro)
tel/fax (17) 8611718, 607994040
adres ukryty
35-215 Rzeszów